Mój e-mail: weronika.ciak@gmail.com / My e-mail: weronika.ciak@gmail.com

Znajdź mnie:/Find me:
https://www.facebook.com/simply.beautiful.weronika.ciak
https://twitter.com/Weronika_Ciak
https://www.instagram.com/weronika_ciak

Instagram

(2) Comments

 1. Dzień dobry,

  jesteśmy małym, kreatywnym zespołem wydzielonym ze struktur dużej, międzynarodowej firmy. Specjalizujemy się w projektowaniu elementów wizualizacji. Możemy stworzyć Państwu piękne, nowoczesne LOGO. Logo dla strony simplybeautiful.pl lub dla jakiejkolwiek innej prowadzonej przez Państwa aktywności gospodarczej czy też społecznej.
  Logo takie, że klienci będą kręcić głowami z podziwu a konkurencja będzie skręcać się z zazdrości :-). Równie chętnie zaprojektujemy Państwu cały pakiet elementów graficznych, takich jak WIZYTÓWKI I PAPIER FIRMOWY. Projektujemy zarówno dla wielkich firm jak i dla tych najmniejszych. Pracujemy sprawnie a nasze usługi świadczymy w atrakcyjnych i BARDZO KONKURENCYJNYCH CENACH.
  Stawiamy na jakość, dobre relacje i końcową satysfakcję każdego naszego klienta.

  Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami, to prosimy o zwrotnego maila (KONIECZNIE Z NUMEREM TELEFONU KONTAKTOWEGO) lub wypełnienie formularza na stronie https://identyfikacja-wizualna24.pl.

  Prosimy o podanie numeru kontaktowego, ponieważ z doświadczenia wiemy, że część korespondencji nie dociera do naszych klientów lub wpada do niewłaściwych folderów.

  Serdecznie pozdrawiamy,
  Paulina, Daniel i Jarek

  Telefon: 794-371-189

  1. SimplyBeautifulpl says:

   Dziękuje. Jeśli będę zainteresowana to na pewno skorzystam 🙌🏻

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *