Kilka słów o mnie…

cropped-IMAG0038.jpgWitajcie! Jeśli to czytacie to już jest to dla mnie sukces, to znaczy, że gdzieś o mnie usłyszeliście, jesteście ciekawi, poświęciliście dla mnie czas – jest mi bardzo miło… 🙂 Zrobię wszystko, aby choć część z Was została na dłużej.
Nazywam się Weronika Ciak. Urodziłam się 28.06.1985 r. Wychowałam się wśród przepięknych widoków mazurskich. Obecnie mieszkam w Warszawie.
Odkąd pamiętam zawsze interesowałam się modą. Zawsze zwracałam uwagę na to jak wyglądam, mama mówiła, że to po babci 🙂 Mój styl to „casual elegance”. Nazywam to tak, gdyż staram się połączyć elegancję, wygodę i kobiecość. Cały czas czerpię wiedzę od innych, szukam inspiracji…
Poza modą kocham podróże, interesuję się fotografią oraz ostatnio zdrowym odżywianiem i wszelkiego rodzaju ćwiczeniami oraz fitnessem i bieganiem.
Mam nadzieję, że spędzicie ze mną miło czas.
Welcome! If you are reading this is already a success for me, it means that somewhere heard about me, you are curious, devoting time for me – I am very pleased … 🙂 I’ll do anything, at least some of you have been for longer.
My name is Weronika Ciak. I was born on 06.28.1985. I grew up amidst the beautiful views of the Mazury. I currently live in Warsaw.
Since I can remember always been interested in fashion. Always paid attention to how I look, my mother said it was her grandmother 🙂 My style is „casual elegance”. I try to combine the elegance, comfort and femininity. All the time I draw knowledge from others, I am looking for inspiration …
Aside from fashion I love traveling, I’m interested in photography and recently healthy eating and all kinds of exercises and fitness and running.
I hope that you will spend a nice time with me.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *